Kas kogu kodu remont odavalt ja osaliselt või üks osa ja korralikult?


Sageli vaevab inimesi kodu remontimisel mure, et kas raha on piisavalt teostamaks kogu remont ja nii hakatakse mõtlema kuidas kuskilt midagi kokku hoida.

Kui kärpida igalt poolt natuke siis justkui jääb kogu remont natuke vajaka ja selle asja hullem pool on see, et need tööd, mis saavad täna kärbitud, neid ei ole võimalik hiljem tagantjärgi teostada. Tööde etapid tuleb enne remondi alustamist korralikult läbi mõelda!

Alati on mõistlik teha sellises olukorras üks asi korralikult ja põhjalikult, see on igas mõttes kasulik. Kui Te näiteks müüte korterit, maja, siis väärtust annab see kui on tehtud korralikult ära vannituba ja ülejäänu vajab korralikku maalritööd. Hullem on see kui kogu kogu elmamine vajab natuke ümbertegemist või näiteks vannitoa remontimisel on jäetud põrandaküte panemata ja seinad on plaaditud kõvera seina peale.

Ostja või hindaja vaatab enamasti seda nii ,et vannituba vaja ilmselt uuesti tegemist. 
Kokkuvõttes läheb igaltpoolt natuke tegemise poliitikaga kogu remont ükskord valmis saades tunduvalt kallimaks, kui teha korralikult korda üks ruum korraga, kui ei ole piisavalt vaheneid, et kõik korraga korralikult teha.