Muudame teie rõdud ja terrassid ilmastikukindlaks!                                               

Täisklaasvaheseinad

Täisklaasvaheseinad on avara ruumikujunduse lahutamatu osa. Antud lahenduse puhul koosneb vahesein vaid horisontaalsetest ülemistest ja alumistest fikseeritud profiilidest ning klaasist. Minimaalse profiilikasutusega vaheseinasüsteem jätab vabaks peaaegu kogu klaasist seinapinna ja annab võimaluse eriti õhulise töökeskkonna või koduse interjööri loomiseks.

Materjalid

Profiilid on valmistatud alumiiniumist. Standardlahendusena kasutatakse ülevalt fikseerimiseks 30×35 mm klamberprofiili ning alt fikseerimiseks 15×15 mm U-profiili. Variantidena võib alumise serva fikseerimiseks kasutada ka 30×35 mm klamberprofiili või 39×70 mm alaprofiili. Profiilide pinnakate saab olla naturaalne anodeering või RAL-toonis pulbervärv.

Täisklaasvaheseinad on sobilik lahendus igasse interjööri nii kontoris, kaubanduses kui koduses keskkonnas.Uksed ja furnituur

11
Täisklaasist vaheseinasüsteemi korral saab kasutada nii käänd- kui lükanduksi, kasutades selleks spetsiaalset klaasuste jaoks kohandatud furnituuri. Erilahendusena on võimalik täisklaasseinaga sobitada ka nii alumiiniumprofiilidest kui puidust siseuksi.

Klaaside paksus enamasti on 8 või 10 mm ning turvalisuse tagamiseks on klaasid alati karastatud, nähtavad servad poleerlihvitud. Kahe klaasi vahele jääv vertikaalvuuk täidetakse jäikuse ning helipidavuse tagamiseks kas läbipaistva silikooniga või akrüülvahtteibiga. Vajadusel kasutatakse ka vertikaalseid profiile, näiteks klaasi ja seina ühendamisel. Tavaliselt kasutatakse kirgast klaasi, kuid omanäolisema ja privaatsema tulemuse saamiseks võib kasutada nii matistatud kui toonitud klaase. Klaasidele saab kleepida erineva värvi, mustri ja kirjaga (näiteks firma logo) dekoorkilesid ja -kleebiseid.

Küsi pakkumist
Email again:
Ava mõõdud
Kas on tarvis teostada ka lammutus-, üldehitusöid?