Õige aeg on planeerida kevad-suviseks hooajaks ehituStöösid ning broneerida aegasid nende teostamiseks! Võta julgelt ühendust ning leiame teile sobiva aja JA LEIAME KOOS pARIMAD lahendused TEIE IDEEDE ELLU VIIMISEKS!

Sõbra programm

Olgem teineteisele kasulikud!

Teenustööd.ee pakub võimalust teenida head lisaraha vähese vaevaga.
Olgem üksteisele kasulikud!
Selleks ei pea tegema midagi muud, kui jagama teavet teenustööd.ee toodete ja teenuste kohta enda sõpradele/tuttavatele, kellel on plaanis sedalaadi tooteid/teenuseid lähiajal tellida. Te ei pea olema kunagi tellinud ega pea ka tulevikus tellima teenustööd.ee tooteid ega teenuseid. Tähtis on, et Teie nimi jõuaks läbi uute klientide Meieni.
Sõbra programmis osalejatele maksab teenustööd.ee iga uue kliendi eest, kellega õnnestub ka tehinguni jõuda 50.-eur-i puhtalt kätte!
Mida rohkem uusi kliente programmis osaleja Meieni toob, seda rohkem lisaraha tal teenida on võimalik.
Iga uus klient, kelle programmis osaleja Meieni toob ja kellega Meil õnnestub ka tehinguni jõuda toob talle 50.-eur-i puhtalt kätte!
Selleks , et selles programmis osaleda ei ole vaja teha midagi muud, kui jagada teenustööd.ee lehte enda tutvusringkonnas. Lisage teenustööd.ee Facebooki leht meeldivate hulka. Jagage seda lehte ja ka www.teenustööd.ee kodulehte enda ajajoonel ning kutsuge enda sõpru ja tuttavaid sama tegema. Kui Te ei kasuta Facebooki, siis jagage seda teavet muude kanalite kaudu või lihtsalt suusõnaliselt, peaasi et inimesed jõuaksid läbi Teie Meieni! Mida aktiivsem olete, seda suurema tõenäosusega jõuab tänu Teile rohkem uusi kliente Meieni ning tänu sellele teenite rohkem lisaraha!
Meie küsime iga uue kliendi käest tema soovitaja nime, tänu kellele ta Meieni jõudis. Kui selleks nimeks osutub Teie nimi, siis oletegi lihtsa vaevaga teeninud 50.-eurot puhtalt kätte ja nii iga uue kliendiga!
Kui Te plaanite selles programmis osalema hakata, siis palume Teil ennast Meie süsteemis registreerida, et Meil oleksid olemas kõik vajalikud kontaktandmed Teiega ühenduse võtmiseks, juhul kui olete mõne uue kliendi Meieni toonud ning selle eest ka lisaraha teeninud!

Ankeedi, kuhu enda andmed programmis osalemiseks registreerida leiate alt poolt.
Kui Teil tekib küsimusi või soovite Meie koostööpartneriks hakata, siis palun võtke meiega ühendust!

Meeldivat koostööd soovides,
teenustööd.ee


Sõbraprogrammis osalemiseks vajalikud andmed saad sisestada siia:
Email again: