Õige aeg on planeerida kevad-suviseks hooajaks ehituStöösid ning broneerida aegasid nende teostamiseks! Võta julgelt ühendust ning leiame teile sobiva aja JA LEIAME KOOS pARIMAD lahendused TEIE IDEEDE ELLU VIIMISEKS!

Raamidega terrassiklaasid
section_copal

Lihtsalt paigaldatav terrasside klaaslükandsüsteem koosneb alumiiniumprofiilidest valmistatud moodulitest ja nende sisse paigutatud klaasidest. Moodulid liiguvad sujuvalt hooldevabal plastikkattega laagerrullikutel ülemise ja alumise 2-, 3- või 4-realise juhtsiini vahel, mis on varustatud vee äravoolu avadega. Moodulite ühenduskohad on varustatud nn tuuleluku ja harjastihendiga. See spetsiaalne tihend summutab müra ja teeb terrassi tolmu- ja veekindlamaks. Tuulelukul on ka turvafunktsioon – mooduleid ei saa väljastpoolt eest ära tõsta.Materjalid

Mehaaniliselt kuluvaid osi süsteemil ei ole. Profiilide pinnakate on pulbervärv RAL-kataloogi alusel. Klaasidest saab valida 4 ja 6 mm kas karastatud kirka klaasi või erinevates värvides toonklaaside vahel. Vastavalt soovile saab lahendada ka moodulite avamist kas kõik ühele poole, kui on kuni neli moodulit, või kahele poole, kui mooduleid on rohkem.

Süsteem suletuna ja avatuna

 KonkslukkRiivlukk

Lukustus

Standardlahenduses raamidega terrassiklaasidel lukustus puudub. Lisana on valikus kaks lukustust: konkslukk ja riivlukk. Konkslukk on võtmega lukustus, mis toimib nii terrassilt kui ka väljast. Riivlukk on võtmeta lukustus, mida saab avada ja sulgeda vaid terrassi seestpoolt.


Küsi pakkumist
Email again:
Millist lukustust soovite?
Kas on tarvis teostada ka lammutus-, üldehitusöid?