Õige aeg on planeerida kevad-suviseks hooajaks ehituStöösid ning broneerida aegasid nende teostamiseks! Võta julgelt ühendust ning leiame teile sobiva aja JA LEIAME KOOS pARIMAD lahendused TEIE IDEEDE ELLU VIIMISEKS!
Rõdupiirded

Rõdupiirded

Rõdusid kasutatakse väga laialdaselt ühiskondlike hoonete ja eramute arhitektuuris. Rõdudel on peale funktsionaalse tähtsuse ja otstarbe ka väga tähtis koht arhitektuuris dekoratiivse elemendina. Rõdu on maja seinast väljaulatuv osa, mis on piiratud rõdupiirdega. Piire on tähtis ja nähtav osa rõdust, mis annab majale välimuse ja stiili. Sellepärast tuleks juba projekteerimise käigus pöörata suurt tähelepanu rõdupiiretele ja nende välimusele.

Malmerk Klaasium disainib, toodab ja paigaldab alumiiniumist rõdupiirdeid. Kombineerides erinevaid profiile ja klaase, leitakse enamasti sobiv lahendus igale kliendile.

Miks eelistada just alumiiniumist rõdupiirdeid?

Alumiiniumprofiilidest koostatud rõdupiiretel on mitmeid eeliseid võrreldes teiste materjalide kasutamisel.

  • Alumiinium ei ole tundlik muutuvatele ilmastikutingimustele ja on vastupidav suurtele temperatuuri kõikumistele (–50°C kuni +80°C);
  • Vastupidav korrosioonile ja muudele keskkonna kahjulikkudele mõjudele;
  • Ei vaja spetsiaalset hooldamist;
  • Usaldusväärne ja vastupidav;
  • Hea hinna- ja kvaliteedi suhe.

Kuid mitte vähem oluline on see, et klaas-alumiiniumpiirded on kaasaegsed ja kaunistavad maja.

Meie tootevalikus on peamiselt nelja tüüpi piirdeid: klaas-alumiiniumpiirded, täisklaaspiirded, varbpiirded ja erilahendusega piirded:

Klaas-alumiiniumpiire

Täisklaaspiire

Varbpiire

Eripiirded