Õige aeg on planeerida kevad-suviseks hooajaks ehituStöösid ning broneerida aegasid nende teostamiseks! Võta julgelt ühendust ning leiame teile sobiva aja JA LEIAME KOOS pARIMAD lahendused TEIE IDEEDE ELLU VIIMISEKS!

Täisklaasvarikatus

Täisklaasvarikatused on enim levinud sissepääsude kohal, seda nii kortermajadel kui ka keskuste, hotellide ja büroohoonete puhul. Klaaskatuse valikul on olulisim turvalisus, mille tagavad õiged klaasi kinnitused ja tingimata õige paksusega lamineeritud ja karastatud klaas. Taoline varikatust on õhuline ja kerge ning seda on lihtne hooldada. Lisaks põhifunktsioonile – vihma ja tuule eest kaitsmisele, aitab täisklaasvarikatus rõhutada ka hoone avarat ja läbipaistvat ehitusdisaini.


Quantum

Materjal ja tehnilised andmed

Punktkinnitusega täisklaasist varikatuse suurim sügavus saab olla 2 meetrit. Klaasi hoiavad paigas roostevabast terasest tõmbid. Vastavalt mõõdule kasutame 8+8 või 10+10 mm karastatud ja lamineeritud klaasi. Enamasti on taoline katuselahendus kirka klaasiga, kuid võimalik on kasutada ka matistatud või toonitud klaasi (roheline, pronks, hall). Klaaside puhul on väga oluline, et klaasi avad oleks õige suurusega ja servadest õigel kaugusel.

Varikatus kinnitatakse ühepunkti klaasifiksaatorite abil. Tänu reguleeritavate ühendusvarraste ja rõngaste kasutamisele ei ole taoline süsteem jäik. Täisklaasvarikatus on vastupidav survele ja tuule imemisjõule.

Küsi pakkumist

Email again:
Kas on tarvis teostada ka lammutus-, üldehitusöid?