Õige aeg on planeerida kevad-suviseks hooajaks ehituStöösid ning broneerida aegasid nende teostamiseks! Võta julgelt ühendust ning leiame teile sobiva aja JA LEIAME KOOS pARIMAD lahendused TEIE IDEEDE ELLU VIIMISEKS!

Varbpiire

Varbpiire on laialt levinud Skandinaavias ja suure nõudluse tõttu oleme selle lisanud ka meie tootevalikusse. Tegu on alumiiniumist piirdega, mis on praktiliselt hooldusvaba ja mida on lihtne paigaldada. Klaasi antud piirde puhul ei kasutata, aga sellegi poolest on võimalik konstrueerida palju erinevaid lahendusi muutes varbide ja postide asetust käsipuu ja rõdu betooni suhtes.
Komforthus, Kyrresvei

Varbpiire

Materjal ja tehnilised andmed

Varbpiirded valmistatakse RAL värvikataloogi alusel pulbervärvitud alumiinimprofiilidest. Standardtoonid on valge RAL9010, tumepruun RAL8019 ja tumehall RAL7016. Varbpiire koosneb vertikaalsetest 20×20 mm nelikanttorudest.Piirdeposte on kahes suuruses – 70×30 mm ja 50×30 mm, nendele vastavalt on käsipuu laiuseks 81 mm või 61 mm. Erinevaid lahendusi on näha 3D mudelitel.

Piirde raamkonstruktsioon on võimalik paigaldada nii rõdu põrandapaneeli peale (terasest kronsteinidega) kui ka selle ette (alumiiniumist kronsteinidega). Varbid saavad paikneda rõdu välis- kui ka siseküljel. Standard (maximum) varbide vahe on 100 mm. Tavaliselt on käsipuu kõrgus 1000-1100 mm põrandast. Maksimaalne lubatud postide samm on 1200 mm.